Bestuur

Het bestuur van Huurgenoot bestaat uit vrijwilligers die de belangen van huurders bij woningcorporatie Stadgenoot behartigen. Hieronder vindt u de profielen van onze bestuursleden en de gebieden waar ze verantwoordelijk voor zijn. Geïnteresseerd om deel uit te maken van ons bestuur? Neem contact op!

 

Carlos Markiet

Carlos Markiet

Geuzenveld, West en Slotermeer c.markiet@huurgenoot.nl
Chris Vonk

Chris Vonk

Zuid, Zuidoost en Centrum c.vonk@huurgenoot.nl
Erwin Vleerlaag

Erwin Vleerlaag

Oost en Noord evleerlaag@gmail.com
Hans Schouten

Hans Schouten

Osdorp h.schouten@huurgenoot.nl
Joke Elbers

Joke Elbers

Zuid, Zuidoost en Centrum j.elbers@huurgenoot.nl
Mario Chaves

Mario Chaves

Oost en Noord m.chaves@huurgenoot.nl
Nienke Vleerlaag

Nienke Vleerlaag

Communicatie n.vleerlaag@huurgenoot.nl
Nyamad Hossain Moenna

Nyamad Hossain Moenna

Geuzenveld en Slotermeer n.moenna@huurgenoot.nl

neem contact op