Bestuur

Het bestuur van Huurgenoot bestaat uit vrijwilligers die de belangen van huurders bij woningcorporatie Stadgenoot behartigen. Hieronder vindt u de profielen van onze bestuursleden en de gebieden waar ze verantwoordelijk voor zijn. Geïnteresseerd om deel uit te maken van ons bestuur? Neem contact op!

 

Carlos Markiet

Carlos Markiet

Geuzenveld, West, Slotermeer en Osdorp c.markiet@huurgenoot.nl
Chris Vonk

Chris Vonk

Zuid, Zuidoost en Centrum c.vonk@huurgenoot.nl
Erwin Vleerlaag

Erwin Vleerlaag

Oost en Noord evleerlaag@gmail.com
Joke Elbers

Joke Elbers

Zuid, Zuidoost en Centrum j.elbers@huurgenoot.nl
Mario Chaves

Mario Chaves

Oost en West m.chaves@huurgenoot.nl
Saskia Werkman

Saskia Werkman

West s.werkman@huurgenoot.nl

neem contact op