Bestuur

Het bestuur van Huurgenoot bestaat uit vrijwilligers die de belangen van huurders bij woningcorporatie Stadgenoot behartigen. Hieronder vindt u de profielen van onze bestuursleden en de gebieden waar ze verantwoordelijk voor zijn. Geïnteresseerd om deel uit te maken van ons bestuur? Neem contact op!

 

André Kroon

André Kroon

Centrum en west a.kroon@huurgenoot.nl
Boudewijn Rückert

Boudewijn Rückert

Zuid b.ruckert@huurgenoot.nl
Carlos Markiet

Carlos Markiet

Geuzenveld en slotermeer c.markiet@huurgenoot.nl
Chris Vonk

Chris Vonk

Zuidoost, diemen en oost c.vonk@huurgenoot.nl
Erwin Vleerlaag

Erwin Vleerlaag

Noord en oost evleerlaag@gmail.com
Hans Schouten

Hans Schouten

Osdorp h.schouten@huurgenoot.nl
Joke Elbers

Joke Elbers

Centrum en west j.elbers@huurgenoot.nl
Mario Chaves

Mario Chaves

Zuid m.chaves@huurgenoot.nl
Nienke Vleerlaag

Nienke Vleerlaag

Communicatie n.vleerlaag@huurgenoot.nl
Nyamad Hossain Moenna

Nyamad Hossain Moenna

Geuzenveld en slotermeer n.moenna@huurgenoot.nl
Wim Ringe

Wim Ringe

Oud-west w.ringe@huurgenoot.nl

neem contact op

Huurgenoot Agenda

  • Geen evenementen