Bestuur

Het bestuur van Huurgenoot bestaat uit vrijwilligers die de belangen van huurders bij woningcorporatie Stadgenoot behartigen. Hieronder vindt u de profielen van onze bestuursleden en de gebieden waar ze verantwoordelijk voor zijn. Geïnteresseerd om deel uit te maken van ons bestuur? Neem contact op!

 

Boudewijn Rückert

Boudewijn Rückert

Zuid, Zuidoost, Diemen, Oost en Oud West b.ruckert@huurgenoot.nl
Carlos Markiet

Carlos Markiet

Geuzenveld en slotermeer c.markiet@huurgenoot.nl
Chris Vonk

Chris Vonk

Zuid, Zuidoost, Diemen, Oost en Oud West c.vonk@huurgenoot.nl
Erwin Vleerlaag

Erwin Vleerlaag

Noord , west en centrum evleerlaag@gmail.com
Hans Schouten

Hans Schouten

Osdorp h.schouten@huurgenoot.nl
Joke Elbers

Joke Elbers

Noord , west en centrum j.elbers@huurgenoot.nl
Mario Chaves

Mario Chaves

Zuid, Zuidoost, Diemen, Oost en Oud West m.chaves@huurgenoot.nl
Nienke Vleerlaag

Nienke Vleerlaag

Communicatie n.vleerlaag@huurgenoot.nl
Nyamad Hossain Moenna

Nyamad Hossain Moenna

Geuzenveld en slotermeer n.moenna@huurgenoot.nl

neem contact op

Huurgenoot Agenda